wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres usług

sprawdzone rozwiązania

profesjonalne doradztwo


O firmie

Działalność firmy "BiZ Drog Piotr Buczko i Paweł Zalewski spółka jawna" rozpoczęła się oficjalnie 23 lipca 2008 roku w miejscowości Kokorzyce, gmina Miękinia. Impulsem do założenia firmy było spore zapotrzebowanie rynku na sporządzanie dokumentacji technicznych w branży drogowej.

Naszym atutem jest połączenie wiedzy, pasji i doświadczenia zawodowego. Połączenie to gwarantuje precyzję, szybkość oraz wysoką jakość wykonania.

Główny trzon działalności naszej firmy stanowi sporządzanie projektów drogowych oraz sprawowanie nadzorów budowlanych/inwestorskich w branży drogowej. Nasz zapał, solidność oraz zaangażowanie pozwalają podejmować się nawet najtrudniejszych zadań i skutecznie doprowadzać je do końca.

Nasi dotychczasowi klienci to zarówno inwestorzy publiczni (starostwa powiatowe, urzędy gmin) jak i inwestorzy prywatni. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy


Informacje


Jeśli mają Państwo pytania prosimy skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Oferujemy kompleksowe usługi związane z budową i przebudową dróg, zjazdów, chodników, a także ścieżek rowerowych wraz z kanalizacją deszczową, oświetleniem i infrastrukturą towarzyszącą.

Zapewniamy także profesjonalną obsługę procedur uzyskania niezbędnych uzgodnień i opinii potrzebnych do zrealizowania inwestycji.

Rzetelność, dokładność, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie zapewnia sukces projektowanych przez nas inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.