wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres usług

sprawdzone rozwiązania

profesjonalne doradztwo


Dotacje


Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskieRozwijanie działalności gospodarczej w ramach Leadera na obszarach wiejskich w Krainie Łęgów Odrzańskich


Firma "Zaldrog" pozyskała dotację z programu LEADER na rozwijanie działalności gospodarczej na terenach wiejskich. W ramach operacji zaplanowano rozszerzenie profilu prowadzonej działalności jak również rozwijanie obecnie prowadzonego profilu firmy. W wyniku realizacji założeń projektowych zostały stworzone dwa nowe miejsca pracy. W maju br. zatrudniono dwóch nowych pracowników w firmie. Koszt całkowity operacji to 467 tys. zł, pozyskana dotacja wynosi 266 tys. zł. Podstawowe korzyści płynące z realizacji operacji to podnoszenie poziomu życia na terenach wiejskich, poprzez prowadzenie dochodowej działalności gospodarczej.


Informacje


Jeśli mają Państwo pytania prosimy skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Oferujemy kompleksowe usługi związane z budową i przebudową dróg, zjazdów, chodników, a także ścieżek rowerowych wraz z kanalizacją deszczową, oświetleniem i infrastrukturą towarzyszącą.

Zapewniamy także profesjonalną obsługę procedur uzyskania niezbędnych uzgodnień i opinii potrzebnych do zrealizowania inwestycji.

Rzetelność, dokładność, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie zapewnia sukces projektowanych przez nas inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.